Turite nenaudojamą dviratį? Padovanokite jį sunkiai gyvenantiems vaikams

Vasaros vėjo gūsis bei miesto ošimas pralekia akimirksniu ieškant naujų įspūdžių su ištikimuoju dviračiu.

Jau ketvirtus metus iš eilės RG vaikų labdaros ir paramos fondas kartu su Rotaract Club of Kaunas Fortness – Kauno Tvirtovės klubas inicijuoja projektą, kurio metu ragina padovanoti sunkiau gyvenantiems vaikams vasarą, minant dviračio pedalus.

„Jeigu jūsų sandėliuke ar garaže dūla nenaudojamas dviratis, kviečiami jį padovanoti vaikams, kurie apie jį tegali svajoti. Net jeigu jūsų dviratis prastesnės būklės ar nevažiuojantis, mes jį paimsime ir sutvarkysime, kad mažieji galėtų džiaugtis tikra vaikiška vasara“, – kviečia RG vaikų labdaros ir paramos fondo vadovas Dovydas Valiuška.

2014-ias metais RG vaikų labdaros ir paramos fondas vaikams padovanojo 7 dviračius, 2015-ais metais surinko, pataisė ir padovanojo 12-ika dviračių, 2016-ais metais – 89-is dviračius, kuriuos perdavė geros valios žmonės.  Šiais metais į kauniečių kvietimą jau atsiliepė Pagalba visos Lietuvos šeimoms grupė bei dviračių meistrai www.mybike.lt

„Tikimės, kad šiemet dar daugiau vaikų galės minti dviračių pedalus. Todėl raginame visus geros valios žmonės atsiliepti į mūsų kvietimą“, – sako D. Valiuška.

Jeigu gyvenate Kaune, nereikalingą dviratį prašome atvežti į www.mybike.lt parduotuves Baltų pr. 13 ar Pramonės pr. 4D. Jeigu neturite tokios galimybės, ar gyvenate kitame Lietuvos mieste – susisiekite su mumis el. paštu info@rgfondas.lt