Blog

Padėkime vaikams mokytis
PAGALBA

Padėkime vaikams mokytis

Šalyje yra paskelbtas karantinas, kurio metu yra uždarytos visos švietimo įstaigos. Savaitės pradžia vaikams atrodė kaip atostogos! Karantinas skambėjo tik suaugusiems, o likusiems namuose vaikams savotiškos atostogos, kai nereikia anksti keltis, nereikia eiti į mokyklą, o kai kiemas pilnas draugų tai net ir namų darbai gali palaukti. Džiugu, kad daugelis mokyklų greitai susitvarkė, dalyje jų šiuo metu vykdo nuotolines pamokas, mokytojai daro vaizdo pamokas ir jas kelia į elektroninius dienynus arba užduoda vaikams atlikti užduotis, kurias reikia daryti su kompiuterio pagalba arba per patį kompiuterį. Jas atlikus, reikia nusiųsti mokytojams.

O ką daryti, jei neturi kompiuterio? ✏️?
Negi po šių dviejų savaičių karantine vėl vaikai bėgs į mokyklas?
Sunkiai besiverčiančiai vienišai mamai, auginančiai 4-is moksleivius ( vaikai eina į 2-ą, 7-ą, 8-ą ir 12-ą klasę), kompiuteris prabangos daiktas! Jie neturi namuose kompiuterio, tad vaikai negali sekti pamokų ir atlikti namų darbų.
Tai ne vienintelė šeima be kompiuterio, tokių šeimų yra kiekviename mieste, rajone, miestelyje. Skirkite savo veikiančią nenaudojamą planšetę ar mažai reikalingą kompiuterį – padovanosime juos vaikams! ??

?Prašome susisiekite asmenine žinute ar ?parašykite į info@rgfondas.lt arba paskambinkite tel. 865682059

Galintys prisidėti finansiškai, visa Jūsų skirta parama, 100 proc., bus skirta plašetės ar kompiuterio pirkimui ?, ne kam kitam.
Rekvizitai paramai:
Ritos Garbaravičienės vaikų labdaros ir paramos fondas;
Įmonės kodas: 300114416
LT61 7300 0101 3448 8100
Swedbank
Įmokos paskirtis: Parama vaiku kompiuteriams