Lauke šaltukas – viduj malonus virpuliukas

Lauke šaltukas – viduj malonus virpuliukas

Lauke šaltukas – viduj malonus virpuliukas

Artėjant žiemai mes savo vidų šildomės geriausiomis emocijomis – metus laiko trukusi Lietuvos Samariečių bendrijos vaikų dienos centro renovacija įgyvendinta.Ritos-Garbaravicienes-fondas-samarieciu-vaiku-dienos-centras (6)-min
2014 metų lapkritį Kauno miesto savivaldybė šiai bendrijai, kuri po savo sparnu be neįgaliųjų, nelaimės ištiktų ar senyvo amžiaus vienišų žmonių dar glaudžia ir vaikų dienos centrus ,,Užuovėja‘‘ vienam iš jų skyrė patalpas.

Šv. Gertrūdos gatvėje. Naujos patalpos – valio ! Tačiau kokia tai gali būti ,,užuovėja‘‘ rizikos grupių vaikams jei patalpos primygtinai reikalavo darbo norint jas paversti tinkamomis vaikų laisvalaikiui, kurio metu jiems būtų suteikiama socialinė ir edukacinė veikla.

Kilus šiam klausimui gimė visas projektas, kuriam pagalbos ir savanorių buvo ieškoma socialiniais tinklais bei aukojimo portale ,,aukok.lt‘‘ (https://www.aukok.lt/…/Padekime-vaikams-pajusti-namu-jaukuma).

Žingsnis po žingsnio vykusius darbus įamžinome filmuke (https://www.youtube.com/watch?v=oroo0RG69N4).

Taigi šiandien jau turime išdažytą, išpuoštą kambarį su visais reikalingais baldais: stalu, lentynomis ir kėdėmis, kur rinksis 20 vaikų, mokysis dailės, muzikos, dramos, istorijos, kompiuterinių žinių ir užsiims sportine veikla.

,,Kai aš darau gera, jaučiuosi gerai. Kai aš darau bloga, jaučiuosi blogai. Štai ir visa mano religija.‘‘ sakė Abraomas Linkolnas. Ir tą gėrį savyje mes visi galime nešiotis kasdien kaip ir visi sureagavusieji į vaikų dienos centro kambario įgyvendimą.
Visos padėkos ir nuoširdus A Č I Ū keliauja prisidėjusiems prie projekto:

Projekto vizualiciją padėti paruošti KTU studentai Eglė, Goda ir Lukas, piešinį kambaryje nupiešė Karolis. Round Table 3 Kaunas klubo nariai paruošė ir išdažė vaikų kambario sienas. Gaja baldai suprojektavo bei sumontavo baldus.

Ir labai ačiū Ernestiui pagrindiniam šio projekto fundatoriui.