Plaukime kartu

Plaukime kartu

Plaukime kartu

Vaikų širdis džiuginančios šventiškos plaukimo varžybos „PLAUKIME KARTU!“

Kasmetine tradicija tapęs renginys sukvietė 75 plaukikus, neįgalius sportininkus, plaukimo entuziastus bei juos palaikančius bendraminčius iš sveikatos ir integracijos klubo “Sauliukas”, Kauno specialiosios olimpiados klubo, Molėtų klubo „Rugilės viltis“ ir Kauno sporto mokyklos “Startas”.

Ritos-Garbaravicienes-vaiku-labdaros-paramos-fondas-plaukime-kartu-sauliukas-SSIK-min (11)

Draugiškos atmosferos plaukimo šventė skirta neįgaliems vaikams tai ne tik varžybos, bet ir viena iš tų progų, kai vaikai gali pabendrauti, pasidžiaugti, kad perplaukė baseiną, paragauti torto, pabūti su bendraminčiais. Visada labai malonu prisidėti prie šios renginio, kuris suteikia vaikams daug džiaugsmo ir įspūdžių. Kasmet pamatai kiek vaikai sustiprėjo, kiek pavyko jiems patobulėti. Vieni “Sauliuko” klubo vaikai skina Lietuvos rekordus, o kiti po penkių metų kasdieninio ir įtempto darbo pirmą kartą nuplaukia per baseiną patys , be kitų pagalbos. Vaikai skirtingi, bet jie stengiasi, o be pastovaus “Sauliuko” klubo darbo, ne tik rezultatai būtų daug kuklesni, bet ir vaikų gyvenimo kokybė ženkliai nukentėtu.

Ritos-Garbaravicienes-vaiku-labdaros-paramos-fondas-plaukime-kartu-sauliukas-SSIK-min (2)

Šių metų plaukimo šventė nesulaukė Kauno miesto savivaldybės palaikymo, bet šios sporto varžybos tai didelė šventė vaikams ir jų tėveliams, todėl renginį organizavome iš savų išlaidų. Taipogi labai norime padėkoti:Ačiū S-sportui už dovanas 4-iems Lietuvos neįgaliesiems plaukimo rekordininkams!

Ritos-Garbaravicienes-vaiku-labdaros-paramos-fondas-plaukime-kartu-sauliukas-SSIK-min (14)

Ačiū Bijolai už gardų, skanų ir didelį pyragą vaikams!
Ačiū „Miesto reklama“ už kuprines / maišelius vaikams!
Ačiū 16 Hz, Capital Kaunas ir Kauno baikerių klubas Steely Pegasus MC už jų paramą ir pagalbą!

Ritos-Garbaravicienes-vaiku-labdaros-paramos-fondas-plaukime-kartu-sauliukas-SSIK-min (14)

Ritos-Garbaravicienes-vaiku-labdaros-paramos-fondas-plaukime-kartu-sauliukas-SSIK-min  Ritos-Garbaravicienes-vaiku-labdaros-paramos-fondas-plaukime-kartu-sauliukas-SSIK-min

Ritos-Garbaravicienes-vaiku-labdaros-paramos-fondas-plaukime-kartu-sauliukas-SSIK-min

Ritos-Garbaravicienes-vaiku-labdaros-paramos-fondas-plaukime-kartu-sauliukas-SSIK-min