Viltis gyventi

Viltis gyventi

Viltis gyventi

LSMU-Ritos-Garbaravicienes-fondas-viltis-gyventi-klinikos-min (3)

Guli ir negali pajudėti… tavo gyvybė priklauso kito žmogaus rankose… jei pavyksta atsimerkti… matai tik baltas lubas ir blizgančias lempas… dar ne rojuje, dar meldiesi, kad dar ne rojuje atsibustum…

Būtent tuo metu, kai šalia esantys gydytojai tampa vieninteliais žmonėmis, kuriais pasikliauji labiau nei bet kada gyvenime kuo nors galėjai pasikliauti. Atrodo, tu džiaugiesi, kad laiku atsidūrei profesionalių gydytojų rankose, bet tuo pačiu kyla ir baimė, nes nežinai kaip dabar viskas bus… žiūrint į baltas operacinės lubas kyla įvairių minčių, jauti, kad nejauku čia būti… jauti, kad čia nieko negali pakeisti… gali tik… melstis, kad išvysi dar vieną saulėtą rytą.

Galvoji, kad galbūt tai dar viena gyvenimo pamoka ir galimybė viską pradėti iš naujo. Gulint ant operacinės stalo negalvoji, kad rojus yra žemėje.

LSMU-Ritos-Garbaravicienes-fondas-viltis-gyventi-klinikos-min (2)

Projektu „Viltis gyventi“ sieksime, ant operacinės stalo atsidūrusiems pacientams įžiebti viltį, sužadinti norą gyventi, parodyti ir priminti, kad žemėje yra rojus. Tai išskirtinis projektas, kurio metu su Lietuvos fotografais parinksime nuostabios Lietuvos gamtos vaizdų, miestų, aplinkos, įsimintinų gyvenimo akimirkų nuotraukas, kurias pakabintume ant lubų virš operacinės stalo įžiebiant teigiamas emocijas.

Prieš↓

Po↓