Blog

Rugsėjo 1-oji!
PAGALBA

Rugsėjo 1-oji!

Pirmoji mokykla, pirmas įspūdis, nauji vaikų draugai, nauja pradžia! Vaikams viskas tobula. O tėvelių padangė greitai patamsėja prisiminus reikiamas mokyklines priemonėms. O kur dar batukai, uniforma, sportinė apranga bei nemažai kainuojančias pratybos.

Šeimoms, gyvenančioms žemiau skurdo ribos, reikalingos būtiniausios mokyklinės priemonėmis, nes dažna tokios šeimos dilema ar pirkti kuprinę, ar susimokėti už elektrą.

2012 metais pradėję skirti pagalbą busimiems pirmokams, tęsiame šią tradiciją ir šiais metais. Vaiką parengti mokyklai kainuoja nuo 60 iki 100 eur. Jeigu reikia pirkti uniformą, teks pridėti dar kelis šimtus. Jei šeimoje ne vienas vaikas – tai suma tenka dauginti iš vaikų skaičiaus. Jums pasisekė, jeigu šią naštą dalinatės dviese ir abu turite gerai apmokamą darbą. O jeigu esate vieniša mama su trimis ar net penkiais vaikais?

Tai šeimos, kurias lydi skurdas, nedarbas ar socialinės problemos. Su šeimomis bendraujame ir palaikome ryšius pastoviai. Taipogi šeimos, kurias atrenkame bendraujant su kitomis nevyriausybinėmis organizacijomis bei su savivaldybės su socialiniais darbuotojais.

Kviečiame padėti nepritekliuje augančių šeimų vaikams pasiruošti mokyklai!

Daugiau info@rgfondas.lt arba 8 656 82059

Galintys prisidėti finansiškai, visa Jūsų skirta parama, 100 proc., bus skirta būtiniausios moksleivių priemonėms įsigyti

Rekvizitai paramai:
Ritos Garbaravičienės vaikų labdaros ir paramos fondas;
Įmonės kodas: 300114416
LT61 7300 0101 3448 8100
Swedbank
Įmokos paskirtis: Parama pirmokams